ŽIRMŪNŲ VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS

Neformalusis vaikų švietimas 

Anglų kalbos būrelio užsiėmimų metu mes ne tik smagiai ir žaismingai mokomės, bet ir ugdome vaikų savarankiškumą, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, skatiname jų iniciatyvas, pasitikėjimą savimi, laviname atmintį ir vaizduotę, sudarome sąlygas atsiskleisti  jų kūrybiškumui. Naudojame neformalius ugdymo būdus, pažangias ir naujausias ugdymo metodikas, daug dėmesio skiriame kiekvieno vaiko pažangai ir pažinimui ir stengiamės, kad pas mus būtų įdomu. Grupėse mokosi po 10-12 vaikų.

Programoje vaikams parinktos temos, kurios svarbios jų kasdieniniame gyvenime, todėl būrelio lankytojai turtins žodyną kalbėdami apie šeimą, namus, mokyklą, laisvalaikį, keliones, maistą, gyvūnus ir t.t. Jie taip pat išmoks prisistatyti, pristatyti savo šeimą, pasisveikinti ir atsisveikinti, užduoti įvairius klausimus. Būrelio vadovė supažindins ir su Jungtinės Karalystės kultūra, ypatumais, papročiais ir šventėmis.

Vaikai kalbės angliškai kurdami dialogus, žaisdami žaidimus, dainuodami daineles, deklamuodami skanduotes, vaidindami, žiūrėdami mokomuosius animacinius filmukus ir klausydami muzikos. Lavinsime klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius naudodami IKT ir kitas vaizdines priemones.

Veiklos nuotraukų galite rasti "GALERIJA" paskyroje.

Kaina:  12 €
Tvarkaraštis