ŽIRMŪNŲ VAIKŲ IR JAUNIMO KLUBAS

Neformalusis vaikų švietimasDainavimo studija  „ LABAS! ”  Užsiėmimuose lavinami balsas ir klausa, mokoma taisyklingai kvėpuoti, ugdomas ritmo pojūtis, ansambliškumas, supažindinama su muzikos teorijos elementais, pritariamojo vokalo pagrindais ir pavyzdžiais. Skiriamas dėmesys vaiko pasitikėjimo savimi, atsakomybės jausmo formavimui,  kūrybiškumo ugdymui. Aktyvi veikla padės atskleisti ne vieną užslėptą meninį talentą. Savo išmoktas programas vaikai pristatys klubo ir miesto renginiuose. Daina ir šokis padės išreikšti save, nugalėti scenos baimę, ugdyti sceninio pasirodymo įgūdžius ir meilę muzikavimui. 

Studijos vadovas Rolandas Kostiukas - muzikos mokytojas moko vokalo pagrindų, solinio ir ansamblinio dainavimo (įvairių stilių), muzikinio raštingumo, grojimo klavišiniais instrumentais. Organizuoja akademinės ir šiuolaikinės muzikos edukacinius pristatymus ir renginius. Laisvalaikiu kuria ir aranžuoja įvairaus stiliaus dainas. Padeda ir konsultuoja muziką kuriančiam jaunimui.

Su vaikų ir jaunimo kolektyvais dalyvavo Respublikos ir Vilniaus miesto konkursuose ir festivaliuose: „Tikėk manim“ (laureatai), „Mes – Vilniaus vaikai“ (laureatai), „Lietuvos kovų ir netekčių istorija“ (laureatai), “Mes pasaulis“ (laureatai),  taip pat miesto šventiniuose renginiuose, koncertuose, akcijos.

Veiklos nuotraukų galite rasti "GALERIJA" paskyroje.

Kaina:  12 €  / mėn.
Tvarkaraštis