Dainavimo studija  LABAS!  . Mažųjų (5 - 12m.) ir vyresniųjų grupės ( 13m. ir vyresni). Užsiėmimuose lavinami balsas ir klausa, mokoma taisyklingai kvėpuoti, ugdomas ritmo pojūtis, ansambliškumas, supažindinama su muzikos teorijos elementais, pritariamojo vokalo pagrindais ir pavyzdžiais. Formuojamas vaiko pasitikėjimas savimi, atsakomybės jausmas, ugdomas kūrybiškumas. Aktyvi veikla padės atskleisti ne vieną užslėptą meninį talentą. Savo išmoktas programas vaikai pristatys klubo ir miesto renginiuose. Daina ir šokis padės išreikšti save, nugalėti scenos baimę, ugdyti sceninio pasirodymo įgūdžius ir meilę muzikavimui. 

Studijos vadovas muzikos mokytojas Rolandas Kostiukas. Mokytojas moko vokalo pagrindų, solinio ir ansamblinio dainavimo (įvairių stilių), muzikinio raštingumo, grojimo klavišiniais instrumentais. Organizuoja akademinės ir šiuolaikinės muzikos edukacinius pristatymus ir renginius. Laisvalaikiu kuria ir aranžuoja įvairaus stiliaus dainas. Padeda muziką kuriančiam jaunimui ir konsultuoja.

Su vaikų ir jaunimo kolektyvais dalyvavo Respublikos ir Vilniaus miesto konkursuose ir festivaliuose: Tikėk manim (laureatai), Mes – Vilniaus vaikai (laureatai), Lietuvos kovų ir netekčių istorija (laureatai), Mes pasaulis (laureatai),  taip pat miesto šventiniuose renginiuose, koncertuose, akcijose.

Kaina mėn. 12 €
Tvarkaraštis