Lietuvių kalbos pamokos skirtos Lietuvoje gyvenantiems, tačiau gramatikos taisyklių džiunglėse pasiklydusiems, vaikams ir jaunimui.

Šie užsiėmimai puikiai tiks augantiems kitakalbėse šeimose. Dirbdami su mokytoja turėsite galimybę išsiaiškinti kilusius klausimus, tobulinti savo skaitymo, rašymo žinias ir plėsti žodyną, o kūrybiškos ir smagios veiklos grupėse su bendraamžiais padės lavinti kalbėjimo įgūdžius ir atrasti bendraminčių.

Susipažinkite su būrelio vadove:

Birutė Lukaševičienė Vilniaus pedagoginiame universitete baigė Lietuvių kalbos ir literatūros specialybę. Po studijų dirbo mokytoja ir šnekamosios lietuvių kalbos būrelio vadove. Vėliau — administracinį darbą, o pedagoginė veikla liko nuošalyje, bet neliko pamiršta. Prisiminimai ir šilti jausmai vaikams, jų šypsenoms ir spindinčioms akims neišsitrynė, o atvirkščiai — grąžino didelį norą vėl imtis šios prasmingos veiklos. Birutė įsitikinusi, kad mokytis bet kurios naujos kalbos reikia kūrybiškai, linksmai ir nebijoti daryti klaidų, nes iš klaidų mes taip pat mokomės. 😊

Jūsų laukia smagūs ir įdomūs užsiėmimai, kuriuose ne tik mokysitės lietuvių kalbos, bet ir žaisite, pramogausite, atrasite naujų draugų.

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie
Instagram