📚 Lietuvių kalbos pamokos skirtos Lietuvoje gyvenantiems, tačiau gramatikos taisyklių džiunglėse pasiklydusiems, vaikams ir jaunimui.

📚 Šie užsiėmimai puikiai tiks augantiems kitakalbėse šeimose. Dirbdami su mokytoja turėsite galimybę išsiaiškinti kilusius klausimus, tobulinti savo skaitymo, rašymo žinias ir plėsti žodyną, o kūrybiškos ir smagios veiklos grupėse su bendraamžiais padės lavinti kalbėjimo įgūdžius ir atrasti bendraminčių.


Susipažinkite su būrelio vadove:

Birutė Lukaševičienė Vilniaus pedagoginiame universitete baigė Lietuvių kalbos ir literatūros specialybę. Po studijų dirbo mokytoja ir šnekamosios lietuvių kalbos būrelio vadove. Vėliau — administracinį darbą, o pedagoginė veikla liko nuošalyje, bet neliko pamiršta. Prisiminimai ir šilti jausmai vaikams, jų šypsenoms ir spindinčioms akims neišsitrynė, o atvirkščiai — grąžino didelį norą vėl imtis šios prasmingos veiklos. Birutė įsitikinusi, kad mokytis bet kurios naujos kalbos reikia kūrybiškai, linksmai ir nebijoti daryti klaidų, nes iš klaidų mes taip pat mokomės. 😊
II grupė


Pirmadieniais, trečiadieniais

16:30 - 17:15

III grupė

Antradieniais, ketvirtadieniais

15:00 - 15:45GALERIJA
TVARKARAŠTIS
REGISTRACIJA Į BŪRELĮ

 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie
Instagram