/

 

 

Tae Kwon Do  korėjiečių kovos menas. Išvertus iš korėjiečių kalbos Tae reiškia ranka, Kwon- koja, Do- būdas, kelias, metodika. Bendrai sudėjus išeina: rankų ir kojų technika. Sakoma, kad tae kwon do kojų smūgiai yra tobuliausi iš visų pasaulio kovinių stilių. Smūgiuojant kojomis pašokus sunkiausia neprarasti orientacijos ir nepamesti taikinio. Todėl kovotojas turi nuolat stebėti priešininką. Ypač sudėtingi yra smūgiai atgal arba sukantis ore 180 laipsnių.

Tae kwon do veiksmai daugiausia skirti savigynai. Jie treniruoja žmogaus koordinaciją ir judesių tikslumą. Smūgiai šio stiliaus kovose yra labai staigūs, todėl kovotojas turi akimirksniu numatyti kaip ginsis priešininkas ir kokį kitą veiksmą reikės atlikti.

Pasaulinės tae kwon do federacijos  (WTF) stilius yra švelnesnės formos nei ITF ir bene pati humaniškiausia kovos menų rūšis pasaulyje. Būtent dėl šios savybės WTF tae kwon do  yra įtraukta į olimpines sporto šakas. Dvikovos tikslas yra ne nugalėti priešininką, bet surinkti kuo daugiau taškų, smūgiuojant į specialiai pažymėtas zonas ant priešininko apsaugų.

Vadovas Vytautas Kišūnas yra baigęs Lietuvos edukologijos universitetą, o mūsų klube jau skaičiuoja 6-tus metus. Kelis kartus per metus vadovas ruošia vaikus ir diržų kvalifikacijos egzaminams.

Veiklos nuotraukų galite rasti GALERIJA paskyroje.

Kaina mėn. 13 €
Tvarkaraštis