Teatro studija Žirmūnų teatras klube veikia nuo 1995 m. Studijos repertuarą sudaro įvairūs spektakliai vaikams ir jaunimui.

Studija kasmet dalyvauja įvairiuose miesto ir šalies vaikų ir jaunimo teatrų festivaliuose, Vilniaus etninės kultūros centro organizuojamose teatralizuotose etninėse šventėse. Dalyvavo ALF projekte Veikiantis menas, Vilniaus Planetariume, laimėjo Kultūros ministerijos paramą projektui Istoriniai spektakliai Lietuvos pilyse.

Žirmūnų teatro režisierė - teatro pedagogė ekspertė Rasa Ercmonienė Varnė. Režisierė rašo knygas apie teatrą, kuria pjeses, yra parašiusi ne vieną radijo pjesę, kuria eiles ir rašo straipsnius teatro pedagogikos, meno ir psichologijos temomis. Vadovė septynis kartus lankėsi JAV lietuvių vaikų stovyklose, kur su Amerikos lietuvių vaikais ir jaunimu pastatė ne vieną miuziklą ir dramos kūrinį. 2005 m. JAV lietuvių švietimo tarybos pakviesta skaitė paskaitų ciklą teatro integracijos į įvairias disciplinas ir teatro pedagogikos tema bei pravedė praktinius užsiėmimus Šiaurės Amerikos lietuvių mokytojams.


Kaina mėn.  12 €
Tvarkaraštis

 

  Jauniesnieji vaidina Mažasis princas 2016


Vyresnieji Klaipėdos teatrų festivalyje AITVARAI 2017