UA-142718820-1

  

 

2018 gegužės mėn. Lavinamosios gimnastikos turnyras

Gegužės 28d. vyko gimnastikos turnyras, kurio metu mergaitės turėjo atlikti įvairius lavinamosios gimnastikos pratimus. Geriausios buvo apdovanotos.

Sveikiname lamėjusias:
I vieta: Lingevičiūtė Goda, Uždalytė Emilija  II  vieta: Kliukaitė Gabrielė, Moisejevaitė Ingrida  III  vieta: Aleksandravičiūtė Rugilė, Stankaitytė Augustė

 

 

2018 balandžio mėn. DAROM 2018 ekologinė akcija

Balandžio 21d. jau antrus metus iš eilės Žirmūnų klubo vaikai prisideda prie visoje Lietuvoje vykstančios ekologinės akcijos DAROM, kurios metu renkamos šiukšlės tiek gamtoje, tiek miesto žaliosiose zonose. Džiaugiamės prisijungusiomis Aušrine Nesavate ir Ksenija Ragovskaja! 

 

2018 vasario mėn. Dailės konkursas "Nupiešk legendą"

Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas 2018 m. sausio mėn. organizavo dailės konkursą klubo vaikams "Nupiešk legendą". Konkurse galėjo dalyvauti įvairius būrelius lankantys vaikai, tačiau, žinoma, aktyviausiai dalyvavo dailės būrelį lankantys vaikai. Kadangi mūsų sudaryta komisija (visi suprantantys grožį  :) )nusprendė, kad kiekvienas darbas vertas prizinės vietos, todėl šį kartą vietų neskirstėme, o dalyviams įteikėme PADĖKAS už nuoširdų dalyvavimą. Ateityje tikimės dar aktyvesnio visų dalyvavimo.

 

2018 sausio mėn. Teksto vertimo konkursas iš anglų kalbos į gimtąją kalbą.

Konkursas buvo organizuotas klubą lankantiems vaikams. Konkurso nugalėtoja tapo Justina Puškoriūtė, 4 kl. moksleivė. Už puikų vertimą jai teko diplomas ir žurnalas "Ar žinai kad?". Sveikiname ją !!! Tikimės, kad kituose konkursuose daugiau kalba besidominčių vaikų ryšis išbandyti savo jėgas.

 

 

2018 sausio mėn. lankėmės "Beglobio" prieglaudoje.

 Šiais metais vėl rinkome įvairius prieglaudai reikalingus daiktus, bei pinigus. Iš Vilniaus gyvūnų prieglaudų pasirinkome "Beglobio" prieglaudą, įsikūrusią Naujojoje Vilnioje. Labai ačiū visiems, kurie nepagailėjote laiko ir pinigų, bei atnešėte gyvūnų maisto, indelių, pirštinių, paklodžių, servetėlių ir kitų taip reikalingų gyvūnų priežiūrai daiktų. 

2017-03-08 SOCIALINIS PROJEKTAS Gyvūnų lankymas prieglaudoje

 Keramikos studijos vaikai su vadove nusprendė, kad Kaziuko mugės metu uždirbtas lėšas reikia paaukoti sunkiausiai besiverčiantiems gyvūnų globos namams. Taip netikėtai atradome Marytės gyvūnų globos namus, kuriuos aplankėme šį šeštadienį. Vežėme ne tik surinktą pinigėlių sumą, bet kartu ir tinkamos ir labai Marytei reikalingų daiktų- dubenėlių, tekstilės, valymo priemonių, kuriuos sunešė geranoriški klubą lankančių vaikų tėvai.

 

2016 gruodžio mėn. Dailės darbelių - miniatiūrų konkursas "KARNAVALINIS KOSTIUMAS"

Labai AČIŪ visiems dalyvavusiems respublikiniame dailės darbelių-miniatiūrų konkurse "KARNAVALINIS KOSTIUMAS". Labai džiaugiamės, kad sulaukėme tiek daug darbų. Tikimės, kad Jums buvo naudinga ir smagu dalyvauti. 

-PIRMŲ vietų nugalėtojai gavo žurnalo „Iliustruotas mokslas“ 6 mėnesių prenumeratą ( nuo vasario mėnesio ) žurnalas buvo pristatytas į mokyklos raštinę dailės mokytojo vardu (laimėjusiai grupei- vieno egzemplioriaus prenumerata);

-ANTRŲ vietų nugalėtojai gavo žurnalo „Ar žinai, kad“ 6 mėnesių prenumeratą ( nuo vasario mėnesio ) žurnalas buvo pristatytas į mokyklos raštinę dailės mokytojo vardu (laimėjusiai grupei- vieno egzemplioriaus prenumerata);

-TREČIŲ vietų nugalėtojai gavo kryžiažodžių žurnalo „Manija“ 12 mėnesių prenumeratą ( nuo kovo mėnesio ), žurnalas buvo pristatytas laimėjusio vaiko namų adresu.

2016-04-23 DAROM AKCIJA prie Žaliųjų Ežerų

 


2016-04-02 PAVASARINIAI DAIKTŲ MAINAI ir PARAMA BEGLOBIAMS GYVŪNAMS

Sutvarkę savo namus, surinkome nereikalingus daiktus ir nuvežėme viską į gyvūnų prieglaudą. Ačiū visiems dalyvavusiems :). 

 

2016-04-06  "PENKETUKAS" - penki varžybų etapai

Vakar praėjo I-asis projekto "Penketukas" etapas-krepšinio varžybos.Užėmėme labai teisėtą 4-ąją vietą (rezultatas mums ir patiems netikėtas-pralaimėjome vos 1 tašku 14:15) Sulaukėme didžiulio kitų komandų palaikymo ( ačiū jiems) ir patys, kiek galėjome, sirgome už visas komandas iš karto.

 

 

2016 - 02 - 16 Vėliavėlių gamyba ir dalinimas Žirmūnų bendruomenei

 

2016-02-02 Pilietinė akcija "Žinai Minties gatvę? Ką įrengtum tu?"

Pilietinė akcija- konkursas. Tai yra pirmas SAVI - aktyvaus jaunimo erdvė projektas. Žirmūnų rajono ( ir ne tik ) moksleiviai kviečiami į du savaitgalius vyksiančias kūrybines dirbtuves, kurių metu Architektūros fondo atstovai padės moksleiviams suformuoti viešosios erdvės idėjas - kaip pagyvinti Minties gatvę.