UA-142718820-1
  
 

2020 m.  vasaros stovykla ,,Vasara kitaip 2020"

2019 m.  vasaros stovykla ,,Vasara kitaip 2019"


Istorinio portreto piešinių konkurso nuostatai
2018 gegužės mėn. Lavinamosios gimnastikos turnyras

Gegužės 28d. vyko gimnastikos turnyras, kurio metu mergaitės turėjo atlikti įvairius lavinamosios gimnastikos pratimus. Geriausios buvo apdovanotos.

Sveikiname lamėjusias:
I vieta: Lingevičiūtė Goda, Uždalytė Emilija  II  vieta: Kliukaitė Gabrielė, Moisejevaitė Ingrida  III  vieta: Aleksandravičiūtė Rugilė, Stankaitytė Augustė

 

 

2018 balandžio mėn. DAROM 2018 ekologinė akcija

Balandžio 21d. jau antrus metus iš eilės Žirmūnų klubo vaikai prisideda prie visoje Lietuvoje vykstančios ekologinės akcijos DAROM, kurios metu renkamos šiukšlės tiek gamtoje, tiek miesto žaliosiose zonose. Džiaugiamės prisijungusiomis Aušrine Nesavate ir Ksenija Ragovskaja! 


 

2018 sausio mėn. Teksto vertimo konkursas iš anglų kalbos į gimtąją kalbą.

Konkursas buvo organizuotas klubą lankantiems vaikams. Konkurso nugalėtoja tapo Justina Puškoriūtė, 4 kl. moksleivė. Už puikų vertimą jai teko diplomas ir žurnalas "Ar žinai kad?". Sveikiname ją !!! Tikimės, kad kituose konkursuose daugiau kalba besidominčių vaikų ryšis išbandyti savo jėgas.

 

 

2018 sausio mėn. lankėmės "Beglobio" prieglaudoje.

 Šiais metais vėl rinkome įvairius prieglaudai reikalingus daiktus, bei pinigus. Iš Vilniaus gyvūnų prieglaudų pasirinkome "Beglobio" prieglaudą, įsikūrusią Naujojoje Vilnioje. Labai ačiū visiems, kurie nepagailėjote laiko ir pinigų, bei atnešėte gyvūnų maisto, indelių, pirštinių, paklodžių, servetėlių ir kitų taip reikalingų gyvūnų priežiūrai daiktų. 

2017-03-08 SOCIALINIS PROJEKTAS Gyvūnų lankymas prieglaudoje

 Keramikos studijos vaikai su vadove nusprendė, kad Kaziuko mugės metu uždirbtas lėšas reikia paaukoti sunkiausiai besiverčiantiems gyvūnų globos namams. Taip netikėtai atradome Marytės gyvūnų globos namus, kuriuos aplankėme šį šeštadienį. Vežėme ne tik surinktą pinigėlių sumą, bet kartu ir tinkamos ir labai Marytei reikalingų daiktų- dubenėlių, tekstilės, valymo priemonių, kuriuos sunešė geranoriški klubą lankančių vaikų tėvai.