UA-142718820-1
  
 

I UŽSIĖMIMAS

II UŽSIĖMIMAS

Pažiūrėkite pasaką, kuri yra apačioje ir atsakykite į klausimą: kuris paršelis buvo protingiausias ir kodėl jūs taip galvojate? Galite nupiešti labiausiai Jums patikusį epizodą iš pasakos ir savo darbelių nuotraukas atsiųsti mums el. paštu: zirmunu.klubas@gmail.com.

Pažiūrėkite filmuką apie Maskvą ir pabandykite parašyti lietuviškai: ką naujo sužinojote apie Rusijos sostinę. Kas buvo įdomiausia? Atsakymus nufotografuokite ir atsiųskite mums el. paštu: zirmunu.klubas@gmail.com

Pažiūrėkite filmuką apačioje ir atsakykite, kas labiausiai bijojo skristi lėktuvu. Kam baimė dingo, atsidūrus lėktuve, o kam prireikė vaistų? Parašykite atsakymus ant popieriaus lapo, nufotografuokite ir atsiųskite mumu el. paštu: zirmunu.klubas@gmail.com

Klausykite, skaitykite, tarkite paskui. Pasikartokite žodžius ir frazes, kurias jau išmokote būrelyje.

III UŽSIĖMIMAS

 

Pažiūrėk filmuką ir atsakyk į klausimus:

 

  • Kodėl pasakos pradžioje visi gyvūnėliai buvo nusiminę?
  • Kur patraukė visi kartu ir ką jie pamatė vidury miško?
  • Ar pavyko jiems apsigyventi pirkelėje?

 

Parašykite rusų k. visų gyvūnų, kuriuos matėte pasakoje, pavadinimus. 

 


Parašykite rusų k. žodžius - "Raudonkepuraitė, močiutė, vilkas, krepšelis, sausainis, medžiotojas'' ir parinkite šiuos žodžius apibūdinančius būdvardžius. Nupieškite labiausiai jums įsiminusį epizodą.
Atsiųskite savo atsakymus ir piešinukus el. paštu: aambrazait@gmail.com

IV UŽSIĖMIMAS

Pažiūrėkite filmuką pagal šią nuorodą ir parašykite, kuri princesė iš dviejų parodytų jums patiko labiau ir kodėl? Kokiais dviem būdvardžiais buvo apibūdinta princesė?


Kyla klausimų? Rašykite mokytojai Angelei el. paštu: aambrazait@gmail.com