Savaitė Be laido | grįžtamasis ryšis

SAVAITĖ BE LAIDO 2023 baigėsi! 🤗
Atrodo tik prieš savaitę išlydėjome stovyklautojus, o jau šeštadienį jie sugrįžo! Vaikai ir vadovai pasakojo, kad išvykti nesinorėjo – buvo taip smagu, kad gaila buvo atsisveikinti.
Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas, siekiant sužinoti vaikų ir jų tėvų, dalyvavusių stovykloje(-ose) patirtis atliko apklausą.
Vaikų vasaros stovykla „Savaitė be laido 2023“ buvo organizuojama 2023 m. birželio 19 – 24 dienomis Krivasalio sporto ir rekreacijos centre Ignalinos raj., kartu su vaikų ir jaunimo klubu „Šatrija“.
Stovyklos trukmė – 5 naktys. 23 vaikų, dalyvavusių stovykloje iš Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubo, visapusiu užimtumu rūpinosi Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubo miuziklo ir dainavimo būrelio vadovė Ingrida Žiliūtė – Antonovienė, rytų kovos menų (Taekwondo) treneris Vygantas Pundzevičius, sporto akademijos ir gimnastikos vadovė Laura Zutkytė bei vaikų ir jaunimo klubo „Šatrija“ karate ir gimnastikos vadovai. Siekiant sužinoti stovyklos dalyvių (jų tėvų, globėjų, rūpintojų) patirtis, apklausoje dalyvavo 8 tėvai (globėjai, rūpintojai) ir 1 stovyklos dalyvis. 
Atsižvelgiant į pateiktus atsakymus, apibendrinant galime teigti:
– stovyklos vadovų darbas įvertintas teigiamai
– stovyklos programa įvertinta teigiamai
– maisto kokybė įvertinta teigiamai
– apgyvendinimas įvertintas teigiamas
Respondentų SIŪLYMAI
– ilgesnė stovyklos trukmė
Ačiū Jums už pasitikėjimą mūsų Klubu ir iki susitikimų kitą vasarą!

Registruokitės ir mes su Jumis netrukus susisieksime

    Sutinku su privatumo politika ir patvirtinu, kad mano asmens duomenis galima naudoti pagal įstatymus.

    keyboard_arrow_up