Tvarkaraštis

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
14:00

Keramika

I gr.

14:30 - 15:15

Laura Sodeikaitė

Keramika

I gr.

14:30 - 15:15

Laura Sodeikaitė

15:00

Keramika

II gr.

15:20 - 16:05

Laura Sodeikaitė

Gimnastika

IV gr.

15:00 - 15:45

Veronika Vabals

Gimnastika

V gr.

15:50 - 16:35

Veronika Vabals

Mnemonika

I gr.

15:00 - 15:45

Paulius Andriuškevičius

Mnemonika

I gr.

15:50 - 16:35

Paulius Andriškevičius

Dailė

I gr.

15:00 - 16:30

Agnė Juškaitė

Gitara

I gr.

15:00 - 15:45

Laurynas Vaitulevičius

Gitara

II gr.

15:50 - 16:35

Laurynas Vaitulevičius

Keramika

II gr.

15:20 - 16:05

Laura Sodeikaitė

Miuziklo pagrindai

11-17

15:30 - 17:00

Ingrida Žiliūtė-Antonovienė

Gimnastika

IV gr.

15:00 - 15:45

Veronika Vabals

Gimnastika

V gr.

15:50 - 16:35

Veronika Vabals

Mnemonika

I gr.

15:00 - 15:45

Paulius Andriuškevičius

Mnemonika

I gr.

15:50 - 16:35

Paulius Andriškevičius

Kūrybos ir dizaino studija

I gr. (1-4 kl.)

15:30 - 17:00

Laima Juodėnienė

Gitara

I gr.

15:00 - 15:45

Laurynas Vaitulevičius

Gitara

II gr.

15:50 - 16:35

Laurynas Vaitulevičius

Gimnastika

I gr.

15:00 - 16:30

Veronika Vabals

Dainavimo studija VOX

6-12

15:00 - 16:30

Gabriėlė Jevsejevaitė

Breikas

7 - 12

15:00 - 16:30

Aleksandras Borunovas

16:00

Anglų kalba

Igr. (8-9 m.)

16:00 - 16:45

Aistė Markevičiūtė

Keramika

III gr.

16:20 - 17:05

Laura Sodeikaitė

Teatro improvizacijos

9-11

16:00 - 17:30

Žaneta Jablonskytė

Gitara

III gr.

16:40 - 17:25

Laurynas Vaitulevičius

Gimnastika

II gr.

16:40 - 17:25

Veronika Vabals

Keramika

III gr.

16:20 - 17:05

Laura Sodeikaitė

Gitara

III gr.

16:40 - 17:25

Laurynas Vaitulevičius

Gimnastika

IIgr.

16:40 - 17:25

Veronika Vabals

Meninės dirbtuvės

I gr.

16:30 - 18:00

Gitana Čepytė-Zaleckienė

17:00

Keramika

IV gr.

17:10 - 17:55

Laura Sodeikaitė

Gatvės šokiai

Pradinukai

17:00 - 17:45

Vaidotas Januškvečius

Gatvės šokiai

Pažengę

17:50 - 18:35

Vaidotas Januškvečius

Teatro improvizacijos

6-8

17:45 - 19:15

Žaneta Jablonskytė

Šachmatai

I gr. 5 - 12 m.

17:30 - 18:15

Paulius Andriuškevičius (nėra vietų)

Dailė

II gr.

17:00 - 17:45

Agnė Juškaitė

Gimnastika

IIIgr.

17:30 - 18:15

Veronika Vabals

Keramika

IV gr.

17:10 - 17:55

Laura Sodeikaitė

Miuziklo pagrindai

6-10

17:15 - 18:45

Ingrida Žiliūtė-Antonovienė

Gatvės šokiai

Pradinukai

17:00 - 17:45

Vaidotas Januškvečius

Gatvės šokiai

Pažengę

17:50 - 18:35

Vaidotas Januškvečius

Šachmatai

I gr. 5 - 12 m.

17:30 - 18:15

Paulius Andriuškevičius

Dailė

II gr.

17:00 - 17:45

Agnė Juškaitė

Gimnastika

IIIgr.

17:30 - 18:15

Veronika Vabals

18:00

Kūrybos ir dizaino studija

II gr. (5-8 kl.)

18:15 - 19:45

Laima Juodėnienė

Gatvės šokiai

Pažengę

18:50 - 19:35

Vaidotas Januškvečius

Šachmatai

II gr. 5 - 12 m.

18:20 - 19:05

Paulius Andriuškevičius

Dailė

III gr.

18:00 - 18:45

Agnė Juškaitė

Teatras

I gr.

18:00 - 18:45

Rasa Ercmonienė-Varnė

Teatras

II gr.

18:50 - 19:35

Rasa Ercmonienė-Varnė

Taekwondo

I gr.

18:20 - 19:05

Vygantas Pundzevičius

Keramika

V gr.

18:00 - 19:30

Laura Sodeikaitė

Gatvės šokiai

Pažengę

18:50 - 19:35

Vaidotas Januškvečius

Šachmatai

II gr. 5 - 12 m.

18:20 - 19:05

Paulius Andriuškevičius

Dailė

III gr.

18:00 - 18:45

Agnė Juškaitė

Teatras

I gr.

18:00 - 18:45

Rasa Ercmonienė-Varnė

Teatras

II gr.

18:50 - 19:35

Rasa Ercmonienė-Varnė

Taekwondo

I gr.

18:20 - 19:05

Vygantas Pundzevičius

19:00

Gatvės šokiai

Pažengę

19:40 - 20:25

Vaidotas Januškvečius

Taekwondo

II gr.

19:10 - 19:55

Vygantas Pundzevičius

Gatvės šokiai

Pažengę

19:40 - 20:25

Vaidotas Januškvečius

Taekwondo

II gr.

19:10 - 19:55

Vygantas Pundzevičius

20:00

Taekwondo

II gr.

20:00 - 20:45

Vygantas Pundzevičius

Taekwondo

II gr.

20:00 - 20:45

Vygantas Pundzevičius

keyboard_arrow_up