Savaitė Be laido

STOVYKLA 🎲🥋🪁🎭⛱📢

KUR GYVENSIME

Nauji nameliai, Įrengti dušai, WC,  krepšinio, tinklinio, futbolo aikštės, stalo tenisas, skersiniai su TRX treniruokliais, įvairus sporto inventorius, vandens pramogos, pirtis, kubilas.

pagrindinis korpusas: nauji keturviečiai/ šešiaviečiai kambariai (viso: 50 vietų). Septyni dušai, 4 tualetai.

antras korpusas: 6 atskiri šešiaviečiai/ keturviečiai namukai (viso: 30 vietų). Bendra prausykla, kurioje 4 privatūs dušai ir 2 tualetai.

Vaikai bus apgyvendinami pagal amžių, atsižvelgiame į individualius pageidavimus.

Spustelėkite čia

VADOVAI

Ilgametę patirtį turintys Vilniaus Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubo pedagogai!

  • Taekwondo treneris Vygantas Pundzevičius – per savo daugiau nei 30 metų trenerio darbo laikotarpį išaugino daug tarptautinių čempionatų bei varžybų nugalėtojų ir prizininkų. Per treniravimo laikotarpį suorganizavo per 50 tarptautinių Taekwondo, hapkido ir savigynos stovyklų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Lenkijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. 2012 – 2023 m.  Kūno kultūros ir sporto departamento, Erasmus plius, Sporto rėmimo fondo, Lietuvos sporto agentūros remiamų iniciatyvų bei projektų vadovas.
  • Miuziklo pradmenų vadovė  Ingrida Žiliūtė-Antonovienė –  muzikos pedagogė, Vilniaus miuziklo mokyklos vadovė. Jos auklėtiniai tampa Dainų dainelės laureatais. Ugdytiniai gali pasigirti nemenkais pasiekimais muzikos srityje: laimėjo projektą „Dainuok su manim”, gavo auksinį mygtuką Lietuvos talentuose, pateko į talentingųjų vaikų rubriką BBC. Miuziklo vadovė yra atlikusi ne vieną pagrindinį vaidmenį miuzikluose, o jos karjera prasidėjo jau vaikystėje. Todėl Ingrida kiekvieno iš Jūsų lauks atvykstant!

 

  • Gimnastikos vadovė Laura Zutkytė –  šokio pedagogikos išsilavinimas su šiuolaikinio šokio specializacija. 8 m.  patirties lengvojoje atletikoje, 4 m. tautinių šokių šokėja. Savanoriškai atlikta 9 mėnesių nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba. Pedagoginė patirtis ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Kompetencija vedant gimnastikos pagrindų, funkcinių treniruočių ir pole sporto užsiėmimus ikimokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams.

AR AŠ GALIU VAŽIUOTI?

Taip! Lauksime tavęs atvykstant, jeigu tau yra 7-14 metų!

KADA?

I pamaina – birželio 12 – 17 d.

II pamaina – birželio 19 – 24 d.

* Išvykstame pirmadienį anksti ryte, grįžtame šeštadienį po pietų.

KĄ VEIKSIME?

Stovyklos programa kruopščiai parengta ilgametę pedagoginę patirtį turinčių vadovų, tačiau bus derinama prie individualių grupės poreikių bei oro sąlygų.

Kiekvienas vaikas bus aprūpintas priemonėmis skirtingoms veikloms įgyvendinti!

MŪSŲ FORMULĖ ĮSIMINTINIEMS ĮSPŪDŽIAMS

☑️Jaukumas +saugumas = draugiška atmosfera.
☑️Profesionalumas+inovatyvumas = kūrybiški vadovai.
☑️Gamta+grynas oras = laimingas vaikas!
☑️Kultūra+sportas+pramogos+edukacija = nauji patyrimai!
☑️Programa kruopščiai parengta vadovų
☑️Bendradarbiavimas su tėvais.

KĄ VALGYSIME?

Stovyklautojų laukia subalansuota mityba: pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė ir naktipiečiai.

Stovyklautojai bus suskirstyti į būrius po maždaug 10-15 vaikų. Kiekvienas būrys turės atsakingą vadovą, į kurį, esant poreikiui, vaikai galės kreiptis bet kuriuo metu.

Visos pramogos organizuojamos, kad būtų užtikrintas didžiausias saugumas. Prie ežero be vadovų priežiūros stovyklautojai neleidžiami.

Visi stovyklos dalyviai bus apdrausti draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

KAIP VYKSIME?

Transportą tiek į stovyklą, tiek iš jos organizuoja ir užtikrina Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas, todėl tėvų prašysime tik palydėti bei pasitikti vaiką.

KAINA

5 NAKTYS ĮSPŪDŽIŲ, EDUKACIJOS IR NUOTYKIŲ!!!!!

285 Eur. (viskas įskaičiuota)

Daugiau informacijos: tel. + 370 608 26747, el. p. rastine@klubaszirmunai.vilnius.lm.lt


REGISTRUOTIS

Registruokitės ir mes su Jumis netrukus susisieksime

    Sutinku su privatumo politika ir patvirtinu, kad mano asmens duomenis galima naudoti pagal įstatymus.

    keyboard_arrow_up